Bočkova Oksana

Ředitelka divize úklidu

Když jsem byla malá, maminka mi říkala: „Jestli se nebudeš dobře učit, bude z tebe uklízečka!“ A mně při tom běhal mráz po zádech. Cesty osudu mě přesto nakonec k úklidu zavedly.

Jsem přesvědčená, že každá dobrá paní na úklid má být tak trochu jako kouzelnice. Má předvídat nálady a přání zákazníka, konat svou práci tak, jak to daná situace vyžaduje, občas být i „neviditelná“ a být poslem dobré energie pro zákazníky, kteří nikdy nejsou stejní.

KONTAKTNÍ INFORMACE

ODPOVĚDNOST

Jako ředitelka divize úklidu odpovídám za fungování celé divize. Každý problém má řešení, a já jsem tu od toho, abych ho našla. Jsem tu pro Vás!

FÉROVÉ CENY

Odpovídám za cenotvorbu našich služeb. U nás platíte za perfektní úklid férové ceny, aby jste byli jak Vy, tak naši zaměstnanci spokojeni.

ŠKOLENÍ TÝMU

Jen proškolený zaměstnanec může být úklidovým specialistou. Proto pravidelně školíme nové i stávající zaměstnance v naší školící akademii.

KONTROLA

Jsme rodinná firma, zakládáme si na kvalitě, proto se snažím mít pod kontrolou všechny procesy ve firmě a také všechny problémy.

739 592 781

Zavolejte mi kdykoliv!

Potřebujete poradit? Nejste spokojeni s našimi službami? Nebo nás naopak chcete pochválit? Jsem tu pro Vás.

POZNEJTE I ZBYTEK TÝMU

Náši pracovníci jsou to nejcennější co máme! Všichni naši úklidoví specialisté prošli profesionálním školením v naší akademii, kde je i následně dále vzděláváme.