POŽÁR, VYTOPENÍ NEBO VÝBUCH DOKÁŽÍ NEPĚKNĚ POTRÁPIT

Tuto službu jsme zavedli na základě poptávek našich zákazníků. Jsme zvyklí pomáhat a nenecháme naše zákazníky ve štychu. Jsme vždy připraveni pomoci.

Úklid po povodních, po záplavě, po vytopení a po požáru zajištujeme pro osoby a firmy, které postihlo toto neštěstí. Zajistíme potřebné věci pro úklid a dostatečný počet lidí. Pokud je potřeba, zajistíme i odvoz odpadu.

CO VÁM NABÍZÍME

Pomoc s úklidem v nelehké situaci. Pokud se Vám stala nějaká nepříjemná událost a jste naším zákazníkem, volejte nebo pište SMS ve dne i v noci, večer a klidně i o víkendu. Přijedeme a pomůžeme vám se zbavit náhlého nepořádku.

Úklidové práce po vytopení zahrnují kompletní vysátí vody a veškerých naplavených nečistot. Při záplavách nebo velkém vytopení přistavíme kontejner a vše zničené a nepotřebné odvezeme.

CO DOKÁŽEME PŘI ÚKLIDU PO KALAMITĚ

 • Přijedeme co nejdřív to bude možné
 • Odčerpáme vodu až na 2,5cm vodního sloupce
 • Vysajeme zbylé vodu vodním vysavačem
 • Vyklidíme vytopený nebo vyhořelý prostor
 • Vyčistíme vytopený prostor
 • Odvezeme odpad

SVĚŘTE NÁM KALAMITNÍ ÚKLID A ZÍSKÁTE

Pomocnou ruku profesionálů v nepříjemné situaci.

A navíc! Možnost, využít službu 24/7. Garantujeme vám spokojenost. Co půjde, zařídíme za vás tak, aby jste opět mohli fungovat ve svém.

A hlavně! Jsme v tom s vámi. V případě potřeby zařídíme i fotodokumentaci, aby bylo Vaše jednání s pojišťovnou co nejjednodušší.

CENÍK ÚKLIDU PO KALAMITĚ

Cenu úklidu po povodních, záplavě, vytopení nebo požáru sjednáváme individuálně.
Cenu úklidu určíme podle velikosti plochy k úklidu a dalších faktorech daných vašimi konkrétními požadavky a potřebami.

KATALOG A CENÍK VŠECH SLUŽEB

KE STAŽENÍ ZDE

OBJEDNEJTE SI ÚKLID PO KALAMITĚ HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

  Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

  GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

  Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

  ZAŘÍDÍME VŠE ZA VÁS

  Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.