Úklid společných prostor
Úklid společných prostor

KDYŽ NÁJEMNÍCI BYTOVÝCH DOMŮ A PANELÁKŮ NECHTĚJÍ UKLÍZET

Společné prostory v bytovém domě jsou vstupní branou vašich domovů. Čistota a pořádek ve společných prostorách přispívá ke spokojenosti obyvatel domu. Tyto maličkosti, jako je vytřená podlaha, odstraněné šlápoty, ťapky od psů nebo zametený chodník dělají rozdíl v kultuře bydlení.

Jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem mnoha SVJ v Praze. Zařídíme pro vás úklid vašich společných prostor – týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně. Vše přizpůsobíme vašim speciálním potřebám a požadavkům. Přenechte starosti s úklidem na nás a spolehněte se, že úklid bude jednou z věcí, které nebudete muset dlouhodobě řešit.

PRAVIDELNÝ ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR

Máte zkušenosti s nájemníky a vlastníky, kteří nechtějí uklízet společné prostory bytovky nebo paneláku? Nechtějí sahat na zaplivaná tlačítka ve výtahu, nalepené žvýkačky na zábradlí nebo koukat přes zapatlaná skla.

S tím vám můžeme jednoduše pomoci. Svěřte nám vaše společné prostory na pravidelný úklid a můžete se spolehnout, že uklidíme tak, jak si budete přát. V čase, který si sami vyberete.

Chci vědět více

GENERÁLNÍ ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR

Trápí vás pavučiny u stropu, černé šmouhy od bot na podlaze nebo kompletně zapatlaný výtah ve společných prostorech vaší bytovky?
Nájemníci si těžko dobrovolně hodí kostkou, kdo prostory uklidí.

Nechte generální úklid vašich prostor na nás. Dopřejte kompletní očistu celému objektu a užívejte si krásně čisté prostředí. To bude mít pozitivní vliv na vaši dobrou náladu i sousedské vztahy.

Chci vědět více

OBJEDNEJTE SI ÚKLID HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

  Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

  GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

  Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

  POJIŠTĚNÍ A GARANCE

  Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.