V ČISTÉ DOMÁCNOSTI SE LÉPE ŽIJE, OBZVLÁŠTĚ KDYŽ JI NEMUSÍTE UKLÍZET VY

Je fajn přijít z práce domů a mít všude čisto a uklizeno – hýčkejte si váš volný čas, o úklid se postaráme my. Pomůžeme vám s každodenním nepořádkem i s nahromaděnou špínou. Postaráme se o čistotu vaší domácnosti od podlahy až po strop.

Jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem mnoha domácností v Praze a okolí. Zařídíme pro vás úklid vaší domácnosti – týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně. Vše přizpůsobíme vašim speciálním potřebám a požadavkům.

PRAVIDELNÝ ÚKLID DOMÁCNOSTI

Máte někdy výčitky, že nemáte dostatek času na rodinu, koníčky a přátele? Jen proto, že musíte ještě umýt nádobí, vyprat prádlo, vysát drobky po celém bytě, umýt koupelnu a tak dále a tak dále?

S tím vám můžeme jednoduše pomoci. Uklízí u Vás stále stejná uklízečka, kterou znáte a která zná Vaše přání a potřeby!

Chci vědět více

GENERÁLNÍ ÚKLID DOMÁCNOSTI

Už se nemůžete dívat na pavučiny u stropu, fleky na koberci a sedačce nebo na zamaštěnou digestoř? A neustále dokola úklid odkládáte a kazí vám to náladu? To naprosto chápeme.

Nechte nás uklidit za vás. Čištění koberců, mytí oken, čištění dlaždiček nebo vyklizení spíže? Vy sami si zvolíte, co potřebujte a my vše zařídíme.

Chci vědět více

OBJEDNEJTE SI ÚKLID DOMU NEBO BYTU HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

  Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

  GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

  Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

  ZAŘÍDÍME VŠE ZA VÁS

  Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.