generální úklid kanceláře
úklid kanceláře

ČISTÉ FIREMNÍ PROSTORY JSOU KROKEM K VAŠEMU ÚSPĚCHU

Úspěšné nápady vznikají tam, kde se člověk cítí dobře – Postaráme se o pořádek a čistotu na vašem pracovišti.  Každý děláme to, co umíme nejlépe. Věnujte se naplno vašemu oboru, úklid je naše parketa.

Zařídíme pro vás úklid kanceláře – denně, týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně. Vše přizpůsobíme vašim speciálním potřebám a požadavkům.

PRAVIDELNÝ ÚKLID FIREM

Máte své práce dost? Neztrácejte čas, vynášením košů, doplňováním toaletního papíru, mytím nádobí nebo vysáváním drobků pod stolem milovníka koblih.

Zařídíme pravidelný úklid dle Vašich požadavků. Uklízí u Vás stále stejná uklízečka, kterou znáte a která zná Vaše přání a potřeby!

Chci vědět více

GENERÁLNÍ ÚKLID FIREM

Hezké, reprezentativní prostory jsou vaší vizitkou. Jednou za čas je potřeba umýt okna, vyčistit koberce, setřít prach z těžko dostupných míst a celkově osvěžit prostory.

Komplexní úklid vždy řešíme individuálně dle vašich potřeb. Generální úklid administrativních budov a kanceláří doporučujeme minimálně 2x ročně.

Chci vědět více

OBJEDNEJTE SI ÚKLID FIRMY HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

  Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

  GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

  Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

  POJIŠTĚNÍ A GARANCE

  Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.